Hakkımızda

2004 yılında Avukat Gökhan Göksu tarafından kurulan Göksu Hukuk Bürosu yoğun olarak Gayrimenkul Hukuku, Gayrimenkul Tellallığı ve Komisyon Alacakları, Kira ve Tahliye Davaları, Aile ve Miras Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Sigorta Hukuku, Tüketici Hakları Hukuku, Tazminat Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku ve Ceza Hukuku alanındaki hukuki meselelerin etkili birşekilde çözümlenmesi odaklı hizmet vermektedir. 

 

Büromuzda ayrıca hukuka ihtiyaç duyan, hakkının savunulmasını isteyen bir çok kişi ve kuruma Avukat Meslek Kuralları’na uygun olarak deneyimli, genç ve dinamik kadrosu ile danışmanlık hizmeti verilmektedir.

 

Büromuz hakkında web sitemizin “Faaliyet Alanları” bölümünden daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

YASAL UYARI

Bu sitede bulunan her türlü bilgi yazı ve açıklamalar bilgilendirme amaçlı olup reklam amacı taşımaz. Bu nedenle haksız rekabet yaratıldığı şeklinde algılanmamalı ve yorumlanmamalıdır. Ziyaretçiler ve müvekkillerin sitede yayında olan bilgiler nedeniyle zarara uğradıkları iddiası bakımından hukuk büromuz her hangi bir sorumluluk kabul etmez. Sitede yayınlanan yazı ve makalelerden kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.